Opiekunka/opiekun dziecięcy w żłobku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pluszowa Akademia
9. 10. 2024

Niepubliczne przedszkole i żłobek na Bemowie zatrudni opiekunkę / opiekuna dziecięcego do żłobka.
Gwarantujemy:
- stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet Medicover/ Multisport
- pracę w miłej i przyjaznej, rodzinnej atmosferze
Oczekiwania:
- kwalifikacje opiekunki dziecięcej, pielęgniarki, położnej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub inne, przewidziane ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3.
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- kreatywność
Obowiązki:
-dbanie o bezpieczeństwo dzieci
-organizacja zajęć dla dzieci
-zabawy z dziećmi
-czynności pielęgnacyjne i higieniczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Dołącz do nas!

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Aktor dziecięcy Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087