Opiekunka / Opiekun do Pani w Norymberdze
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Curaform 24
19. 3. 2024

Poszukujemy Pani/Pana do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani, 86l, 162cm, 63kg, Pani ma wysokie ciśnienie, inkontynencję moczu, reumatyzm, raka, czuje się samotna, porusza się samodzielnie z laską lub rollatorem, ograniczony słuch oraz mocno ograniczony wzrok. W toalecie , higienie ciała, jedzeniu i piciu samodzielna. Podopieczna jest osobą wesołą, z poczuciem humoru, otwarta. Lubi naturę, kwiaty i ptaki.
Warunki pobytowe: Mieszka sama Pani mieszka w domu jednorodzinnym, obrzeża miasta, do komunikacji miejskiej 10 min., do sklepów 5 min. DLA
OPIEKUKI: internet, telewizja, osobna łazienka,
OBOWIĄZKI: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, zakupy, gotowanie, pranie, zmiana pościeli, podlewanie kwiatów.
Wymagania: kobieta / mężczyzna z doświadczeniem, z dobrą podstawową znajomością jęz. niem.,
LOKALIZACJA: Norymberga
Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do Niemiec
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: @

  • Praca Lublin
  • Opiekunka Lublin
  • Opiekun Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190