Opiekunka lub opiekun w Niemczech
  • Szczytno
Szczytno, Szczytno, warmińsko-mazurskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od zaraz na 4-8 tyg.

Obowiązki

  • Pan 58 lat, 186 cm, 85 kg, ze stwardnieniem rozsianym. Podopieczny porusza się na wózku, jest lifter. Pan mieszka z żoną, która jest czynna zawodowo, po pracy pomaga na tyle ile może. Mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z tv i z intenetem. Podopieczny mieszka na parterze, wszystko jest dostosowane do jego potrzeb. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu i pomoc Panu, na zakupy 10 min.

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Szczytno
  • Opiekun Szczytno
  • Opiekun Szczytna
  • Szczytno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567