Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
  • Końskie
Końskie, Końskie, świętokrzyskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 17.05.2024 na 4-6 tyg.

Obowiązki

  • Pan 82 lata, 85 kg, po wylewie, porusza się na wózku. Senior potrafi stać i przesiąść się na wózek, nie wymaga trasnferu, tylko wsparcia. Podopieczny ma niewydolność serca, mieszka sam w mieszkaniu dostosowanym do potrzeb osoby niepełnosprawnej, ma łóżko specjalistyczne oraz krzesło pod prysznic. Pflegedienst przychodzi do tableteki. Mieszka sam w mieszkaniu, dla opiekuna jest pokój z dostępem do internetu, teraz jest w domu opieki. Pan nie ma rodziny, tylko opiekuna prawnego.

Wymagania

  • Opiekunka lub opiekun z dobrą znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1900 euro netto
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Końskie
  • Opiekun Końskie
  • Końskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862