OPIEKUNKA DZIĘCIĘCA
  • Szczecin
Szczecin, 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie
HopSiup Maja Prędki
11. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Pracownik w zawodzie dzienny opiekun małego dziecka wykonuje różnorodne zadania, do których należą w szczególności:
- sprawowanie opieki nad dziećmi,
- stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka,
- kształtowanie wrażliwości estetycznej dziecka,
- rozwijanie osobowości i samodzielności dziecka,
- budowanie relacji społecznych z dzieckiem, rodzicami i środowiskiem lokalnym,
- udzielanie pierwszej pomocy dziecku w stanach zagrożenia życia i zdrowia,
- utrzymanie porządku w miejscu pracy

Inne wymagania
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Szczecin
  • Opiekunka Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448