Opiekunka do żłobka
  • Marki
Marki, Marki, Mazowieckie, Polska
Żłobek
20. 9. 2024

Szukamy osoby kreatywnej, energicznej, cierpliwej i najlepiej z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Oferujemy: umowę o pracę/umowę zlecenie, miłą atmosferę, partnerskie relacje, wynagrodzenie zawsze płatne na czas, dodatkowe premie, komfortowe warunki pracy w nowoczesnych i przestronnych salach.
Wymagania: kwalifikacje opiekunki dziecięcej lub chęć ukończenia kursu opiekunki dziecięcej we własnym zakresie, wykształcenie co najmniej średnie, mile widziany kurs pierwszej pomocy.
Atutem będą: zdolności plastyczne lub artystyczne, umiejętność gry na instrumencie i znajomość języków obcych.
Zakres obowiązków: opieka i pielęgnacja dzieci, prowadzenie zajęć edukacyjnych i rozwojowych, współpraca z rodzicami, utrzymanie czystości w żłobku.
Dyspozycyjność w godzinach pracy żłobka: 6.30-17.30-praca zmianowa.
Jeśli chcesz tworzyć z Nami miejsce, gdzie dzieci będą czuły się szczęśliwe i bezpieczne wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem, przez formularz Lento.pl

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848