Opiekunka do samotnej Pani Sigrid (97 lat)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Sigrid (97 lat) mieszka sama w przestronnym domu jednorodzinnym z ogrodem, położonym w bardzo spokojnej okolicy w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest spokojną i miłą osobą. Chętnie spędza czas na ogrodzie oraz czyta książki. Pani Sigrid jest oszczędną osobą, więc wszystkie dodatkowe wydatki należy ustalać z seniorką.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

W pobliżu mieszka córka seniorki, która od czasu do czasu odwiedza mamę.

Pani Sigrid (162 cm, 62 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest mobilna, porusza się przy rolatorze/ lasce. Pani ma problemy z sercem, cierpi na osteoporozę oraz jest po udarze. Seniorka jest częściowo inkontynetna, nosi wkładki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu.  Noce są przespane.

Wymagania

dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)

opiekunka między 50 a 60 rokiem życia

prawo jazdy nie jest wymagane

palić można na zewnątrz

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 08/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad dzieckiem

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851