Opiekunka do samotnej Pani Karin (87 lat) na północy Niemiec!
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Karin (87 lat) mieszka sama w mieszkaniu (85 m2) z dużym tarasem położonym w małym mieście na północy Niemiec. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Miasto położone jest około 1 km od Bremen. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własnym WC oraz dostępem do internetu. Z pokoju opiekunki również można wyjść na taras.  Pani Karin (155 cm, 49 kg) ma przyznany Pflegegrad: 3. Seniorka jest mobilna, samodzielnie chodzi przy rolatorze. Na dłuższe dystanse przesiada się na wózek inwalidzki. Pani cierpi na artrozę, lekką demencje, osteoporozę oraz osłabienie związane z wiekiem. Seniorka ma słaby słuch, nosi aparat słuchowy. Pani jest częściowo inkontynetna, nosi pieluchy. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu.

Seniorka jest otwartą i wdzięczną osobą. Bardzo lubi mieć ustaloną stałą strukturę dnia oraz równie chętnie spaceruje (na wózku inwalidzkim) w ładną pogodę.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzanie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

W pobliżu mieszka rodzina seniorki, która bardzo chętnie pomaga opiekunce. Około raz w tygodniu odwiedzają seniorkę, ponieważ sortują leki.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego (2)

opiekunka

prawo jazdy wymagane (automatyczna skrzynia biegów)

  • palić można na zewnątrz

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 08/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Premie, dodatki: Świąteczny Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik na wysokościach Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851