Opiekunka do pani z 69151 Neckargemünd
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 Pacjent jest kobietą, mieszka w Neckargemünd, 69151.

Dom jednorodzinny, pokój dla opiekunki wyposażony: stół, szafa, radio, TV, internet dostępny.  Zainteresowania: literatura, sztuka, aktualne wydarzenia, filozofia. Dostępne środki pomocniczne: aparat słuchowy, okulary, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne. Zadania: gotowanie, pranie, wspólne spacery, organizacja czasu wolnego, zakupy, wizyty u lekarza, pielęgnacja pacjentki i prowadzenie gospodarstwa domowego (przychodzi sprzątaczka ), mąż z PG 2 do pomocy, kotem zajmuje się mąż), zakupy dostępne samochodem z automatyczną skrzynią biegów.   Seniorka jest leżąca, w połowie sparaliżowana,wymaga zmiany pozycji, nie chodzi, stoi z pomocą, pełne wsparcie przy schodach, pełne wsparcie przy ubieraniu, dostępne środki pomocnicze: chodzik, łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, materac przeciwodleżynowy, wymaga pielęgnacji w łóżku.

Wymagania

 Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.

Znajomość języka na poziomie od 1 do 2.

Wymagane prawo jazdy.

Opiekun/ka może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 11/09/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584