Opiekunka do pani w wieku 92 lat
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Lydia  92 lata mieszka wraz z mężem w mieszkaniu w miejscowości  Brunnadern, 79809.

 Mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki.

Seniorka 2 x w tygodniu jeździ do domu dziennej opieki. 1 x w ciągu dnia przychodzi Pflegedienst.

W domu mieszka również kot.  Pani porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu.

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój i osobna łazienka. Sklepy znajdują się w odległości ok. 5 km, dlatego prawo jazdy jest tutaj mile widziane.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, towarzyszenie podopiecznej na spacerach oraz pomaganie jej w normalnych czynnościach codziennego życia.

Wymagania

Opiekunka

Znajomość języka na poziomie od 3

Wymagane prawo jazdy.

Osoba niepaląca

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 24/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941