Opiekunka do Pani w ok. Monachium - 405/10
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Curaform 24
19. 3. 2024

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 87 lata, 167 cm, 60 kg , Pani z inkontynencją, po upadku, osłabiona pobytem w szpitalu, porusza się również na wózku inwalidzkim, pomaga przy transferach, umysłowo sprawna, jest pampersowana. Ma ograniczony słuch, mowę i wzrok. W higienie ciała jest częściowo samodzielna. Je również sama i sama spożywa napoje. Jest osobą miłą i ma przyjazną osobowość. Interesuje się gotowaniem i pieczeniem
Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym z mężem – nie wymaga opieki , 120m2 obok mieszka córka z rodziną, wieś, komunikacja 3 min,. DLA OPIEKUNKI : wyposażony pokój, Internet, TV
OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w toalecie, pomoc w higienie intymnej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc podczas podawania płynów, przypominanie o przyjmowaniu leków, towarzyszenie w wizytach lekarskich, gotowanie i zakupy robi córka , możliwa okazjonalna praca w nocy – pomoc Pani w skorzystaniu z toalety
Wymagania: Pani, z doświadczeniem i komunikatywną znajomością niemieckiego,
LOKALIZACJA: BOCKHORN (ok. Monachium) Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do Niemiec
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: @

  • Praca Bydgoszcz
  • Opiekunka Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448