Opiekunka do pani w ok. Monachium - 303/02
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Curaform24
19. 3. 2024

Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ: 86 lat, 45 kg, 163 cm, Pani ma niskie ciśnienie, osłabienie po szpitalu, porusza się z pomocą, ryzyko upadku. Inkontynencja , ograniczony słuch. Interesuje się literaturą, historią lubi oglądać TV.
Warunki pobytowe: Pan mieszka na obrzeżach miasta, sklepy 10min., komunikacja 5min DLA OPIEKUKI: pokój z łóżkiem i szafą, Internet, TV
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, przy toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, umawianie i towarzyszenie przy wizytach lekarskich, Zakupy, gotowanie pranie.
Wymagania: kobieta, z doświadczeniem, z komunikatywną znajomością jęz. niem., niepalącą.
LOKALIZACJA: Monachium
Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do Niemiec
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Gliwice
Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: @

  • Praca Toruń
  • Opiekunka Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749