Opiekunka do pani Elke (67 lat) z Waldshut-Tiengen
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Elke ( 170 cm, 65 kg) ma 67 lat i mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Waldshut-Tiengen, 79761. Mąż pacjentki nie wymaga pielęgnacji, a czynności pielęgnacyjne u pacjentki wykonuje Pflegedienst.

Do zadań opiekunki należy przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa domowego, a do jej dyspozycji przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu, a także samochód z manualną skrzynią biegów.  Podopieczna porusza się obecnie na wózku, ale może chodzić z pomocą. Cierpi na chorobę Parkinsona, nie jest osobą inkontynentną, a noce przesypia.Opiekunka

Znajomość języka na poziomie komunikatywnym

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekunka może palić.

Wymagania

Opiekunka

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 22/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544