Opiekunka do pani Dorothei (85 lat) z Eichstätt
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Dorothea mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w małym mieście Eichstätt (85072). Mąż pacjentki nie jest osobą do pielęgnacji, wymaga wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Rodzina mieszka w pobliżu, pomaga, m.in. w zakupach oraz często odwiedza seniorów.

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Środki pomocnicze: rollator, łóżko pielęgnacyjne, laska do chodzenia, podnośnik, podnośnik schodowy.

Pacjentka (165 cm, 85kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Jest osobą mobilną przy rolatorze, wymaga wsparcia przy wstawaniu. Pani ma lekką demencję, cierpi na depresję, nadciśnienie, inkontynencję, zespół majaczeniowy, ale z dnia na dzień widać poprawę. Pacjentka wymaga opieki w nocy.

Wymagania

Opiekunka.

Znajomość języka na poziomie bardzo dobrym/dobrym

Prawo jazdy nie jest wymagane

Opiekunka może palić na zewnątrz

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 28/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678