Opiekunka do Pani Annemarie (84 lata) z Berlina, 13503
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Annemarie (158 cm, 57 kg) ma 84 lata i mieszka sama w domu jednorodzinnym w Berlinie. Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedza i wspiera opiekunkę.

Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz wsparcie seniorki w aktywnościach dnia codziennego, a dla niej przygotowany jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu.

Podopieczna ma przyznany Pflegegrad 3, aktualnie jest osłabiona, chodzi przy rolatorze, ale tylko na krótkie odcinki. Seniorka ma problem z nerkami, posiada cewnik oraz stomię.

Seniorka musi regularnie przyjmować białko w proszku, spożywa posiłki głównie (ale nie wyłącznie) wegetariańskie. Lubi malowanie, grę na pianinie, gry planszowe i oglądanie telewizji.

Wymagania

Opiekunka

Znajomość języka na poziomie dobrym

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekunka może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851