Opiekunka do pana w wieku 83 lat z Erlenbach, 74235
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana opiekunka do 83 letniego seniora z 74235 Erlenbach. Senior mieszka w domku jednorodzinnym z pięknym ogrodem z którego może korzystać opiekunka. W domu mieszka również żona podopiecznego, która do tej pory sprawiała opiekę nad seniorem, jednak ze względu na wiek potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji męża i w obowiązkach domowych. Żona nie jest osobą do pielęgnacji. Zlecenie BEZ dźwigania i BEZ nocek.

Podopieczny choruje na lekką demencję oraz pojawiające się objawy choroby parkinsona. Porusza się samodzielne przy balkoniku. U seniora występuje również nietrzymanie moczu, korzysta z pieluch. W domu są do dyspozycji środki pomocnicze tj taboret prysznicowy oraz winda schodowa. Senior bardzo lubi szachy i gry planszowe.

Wymagania

Opiekunka

Znajomość języka na poziomie dobrym/komunikatywnym

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekunka nie może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851