Opiekunka do pana w wieku 82 lat
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pan Heinz (168 cm, 80kg) ma 82 lata mieszka w domu jednorodzinnym, na obrzeżach miasta w Reichenau, 78479.

Senior cierpi na raka krwi i na demencję. Jest mobilny przy rolatorze. Noce przesypia.

W pobliżu mieszka syn z 2 małymi córkami. Syn sporadycznie pomieszkuje również w domu seniora. Dla opiekunki, pokój z internetem i samochód do dyspozycji. Sklep znajduje się w odległości 1 km.

Wymagania

Opiekunka

język niemiecki dobry/komunikatywny - 2/3

Wymagane prawo jazdy.

Opiekunka może palić na zewnątrz

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 07/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851