Opiekunka do pana Jakoba (88 lat) z Uberherrn
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pan Jakob (165cm, 65kg) ma 88 lat i mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w miejscowości Uberherrn (66802). Żona seniora nie jest osobą do pielęgnacji, potrzebuje wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz z dostępem do internetu. Do dyspozycji opiekunki jest także samochód z manualną skrzynią biegów.

Rodzina seniorów mieszka w pobliżu i wspiera opiekunkę. Podopieczny ma przyznany Pflegegrad 4, jest osobą mobilną przy rolatorze, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Pan Jakob choruję na demencję, depresję oraz chorobę Parkinsona, jest  osobą spokojną i dużo śpi.

Wymagania

Opiekunka.

Znajomość języka na poziomie dobrym (2)

Wymagane prawo jazdy.

Opiekunka może palić na zewnątrz.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 28/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678