Opiekunka do Małżeństwa ok. Nürnberg
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Curaform24
19. 3. 2024

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :
Pani 82 lata, 60 kg, 166 cm , Pan 83 lata, 80kg/180cm
Pan po wylewie, zawale, choroby serca, inkontynecja, porusza się przy pomocy rolatora, współpracuje, umysłowo sprawny, potrzebuje pomocy w toalecie, jest pampersowany. Pan je samodzielnie, ubiera się pod nadzorem, współpracuje, lubi czytać gazetę, interesuje się wiadomościami.
Pani początek demencji, inkontynencja, po wylewie, stany lękowe. Jest osoba leżącą, współpracuje, jest zdezorientowana co do miejsca i osób, mówi niewyraźnie, źle widzi, trzeba panią karmić,
Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym . DLA OPIEKUNKI: pokój na I piętrze, Internet, telewizor,
OBOWIĄZKI: Państwo wymagają pomocy podczas higieny w tym higiena intymna, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, golenie, nadzór nad lekami, myciem zębów, oraz prowadzenie domu : gotowanie , pranie, sprzątanie, spacery.
Wymagania: kobieta, , niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. szczepienie covid
LOKALIZACJA: okolice Nürnberg Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do Niemiec
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. , SK Katowice
biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: @

  • Praca Zielona Góra
  • Opiekunka Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864