Opiekunka do leżącej seniorki Pani Karin (80 lat)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do opieki Pani Karina (80 lat) mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym w małym mieście. Córka seniorki mieszka w niewielkiej odległości, zaraz przez podwórko. W każdej chwili można poprosić ją o pomoc, wspiera opiekunkę. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką, Tv, internet na miejscu. Sklepy w odległosci spaceru, za rogiem znajduje się sklep polski. Na miejscu jest rower, większe zakupy robi córka seniorki.  Pani Karina (55 kg, 160 cm) ma przyznane Pflegegrad 5. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst: rano ok. 9.00-10.00 myją ją i ubierają. Seniorka jest osobą leżącą, wszystko odbywa się w łóżku. Ma zaciśnięte mięśnie, problemy z mową, wydaje pojedyńcze dzwięki. Lekkie problemy ze wzrokiem. Należy ją karmić, rozdrobnić jedzenie w małe kawałki. Cała higiena osobista odbywa się w łóżku. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, lift. Inkontynentna, nosi pieluchy. Seniorka może zostać sama w domu.

Nocki są przespane, ok godziny 18.00 idzie już spać.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

Wymagania

DK 2/3 język niemiecki komunikatywny/dobry

OPIEKUNKA

palenie tylko na zewnątrz

  • bez prawa jazdy

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 07/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Premie, dodatki: Świąteczny Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289