Opiekunka
  • Szczecin
Opiekunka
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Fundacja Regina
28. 8. 2024

Fundacja Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Regina” szuka kandydatów na stanowisko Opiekun osoby starszej/ opiekun osoby niepełnosprawnej
Zadania:
- czynności pielęgnacyjne, umycie ciała, zmiana pampersów ,obcinanie paznokci, golenie, utrzymanie kondycji skóry( w zależności od potrzeb chorego)
- pomoc w wykonywaniu codziennych czynności w zależności od potrzeb podopiecznych:
--ubieranie, przesiadanie się z łóżka na wózek inwalidzki
- pomoc w spożywaniu posiłków
- aktywizowanie podopiecznego, poprzez spacery, terapię manualną itp.
- pomoc w utrzymywaniu kontaktów społecznych
- pomoc w przemieszczaniu się i pokonywaniu barier architektonicznych
- wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych
Wymagania:
-otwartość, cierpliwość, empatia i życzliwość, lojalność, punktualność, odpowiedzialność
-umiejętność organizacji własnej pracy
-mile widziane doświadczenie w pracy z podopiecznymi z niepełnosprawnościami oraz osobami starszymi
-miłe widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
-wynagrodzenie 4000-5000 zł netto (pełny etat)
-elastyczne formy zatrudnienia umowę o pracę, zlecenie, B2B
-możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy
Prosimy o wysłanie CV do 31.07.2024 r. Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Celem fundacji Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Regina” jest działalność na rzecz poprawy komfortu, jakości życia, ochrony zdrowia, edukacji, przedsiębiorczości, integracji i aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych oraz seniorów poprzez podejmowanie działań na rzecz ich wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju.
Dołącz do Fundacji Regina i pomóż nam dodawać skrzydeł!
nr kontaktowy Paweł 664173705

  • Praca Szczecin
  • Opiekunka Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567