Opiekun zwierząt
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
ALVIS SP. Z O.O.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zostań Opiekunem zwierząt!
Jesteśmy dynamicznym i rozwijającym się serwisem opieki nad zwierzętami ALVIS, działającym w różnych miastach. Teraz poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy jako Opiekunowie Zwierząt!
• Co oferujemy?
- Pracę w środowisku pełnym zwierzaków, w którym Twoja miłość do nich zostanie doceniona.
- Elastyczny harmonogram - decydujesz, kiedy i gdzie chcesz podjąć opiekę nad zwierzakiem.
- Wyjątkowe chwile z czworonożnymi przyjaciółmi, które przyniosą wiele radości.
- Wsparcie i szkolenie, abyś stał/a się prawdziwym ekspertem w opiece nad zwierzętami.
- Wypłatę zależną od ilości przyjętych zleceń (min. 18 zł za najkrótszy spacer i ok. 60 zł za dobę opieki nad psem).
- Uwaga! Nie jest to oferta pracy pełnoetatowej tylko dodatkowe zlecenia.
• Czego od Ciebie oczekujemy?
- Ukończone 18 lat.
- Zaangażowania w świadczenie najlepszej opieki i miłości naszym podopiecznym.
- Dyspozycyjności, elastycznego podejścia do pracy i gotowości podjęcia się różnych zleceń.
- Komunikatywności i odpowiedzialności, abyś mógł/mogła być w stałym kontakcie z nami i klientami.
• Jakie będą Twoje obowiązki?
- Spacery z psami.
- Opieka nad zwierzętami w swoim domu.
- Wizyty do zwierząt w domu klienta.
- Wysyłanie raportów i zdjęć z przebiegu zlecenia.
- Możesz wykonywać każdy rodzaj usługi lub wybrać te, które najlepiej pasują do Twoich preferencji.
Aby dołączyć do naszego zespołu, wypełnij prosty formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie -> https://dog-walk.pl/dogsitters
Podziel się tą informacją z każdym, kto może być zainteresowany taką pracą!

  • Praca Gdańsk
  • Opiekun Pruszcz Gdański
  • Opiekun Nowy Dwór Gdański
  • Opiekun Starogard Gdański
  • Opiekun gdański
  • Opiekun Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851