Opiekun w żłobku
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Codzienna opieka nad dziećmi zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.
  • Planowanie i realizacja kreatywnych zajęć edukacyjnych, dostosowanych do wieku dzieci (zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe).
  • Wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci, pomaganie w nauce podstawowych umiejętności życiowych.
  • Monitorowanie postępów i potrzeb dzieci oraz bieżąca komunikacja z rodzicami.
  • Organizowanie wspólnych zabaw na świeżym powietrzu oraz spacerów.
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia jak najlepszej opieki.

WYMAGANIA:

  • Kurs opiekuna w żłobku
  • Książeczka sanepidowska
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (w żłobku, przedszkolu lub innym miejscu opieki nad dziećmi).
  • Kreatywność i umiejętność organizowania różnorodnych zabaw i aktywności.
  • Cierpliwość, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie.
  • Znajomość technik wspierających rozwój dzieci.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobrej komunikacji z rodzicami.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dostosowania grafiku).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole.
  • Nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy.
  • Możliwość wpływu na program zajęć i wnoszenia własnych pomysłów.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Opiekun Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210