Opiekun Techniczny - "Złota Rączka"
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
PUTKA SP. Z O.O.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń w sklepach firmowych;
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych,
  • Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Drobne naprawy elektryczne;
  • Dbałość o stan techniczny w sklepach;
  • Przygotowanie otwarcia nowych sklepów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Bogaty pakiet socjalny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • karta Benefit
  • szkolenia

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości.

Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdfUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Praca Piaseczno
  • Złota rączka Piaseczno
  • Redaktor techniczny Piaseczno
  • Opiekun Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851