Opiekun sali obsługi klientów
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
ZUS
7. 8. 2024

3348082

Obowiązki

Zapewnia wsparcie klientom zgłaszającym się do SOK oraz organizację obsługi dostosowaną do ich potrzeb.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie,
  • minimum rok stażu pracy i doświadczenia zawodowego w obszarze ubezpieczeń społecznych, obsługi klientów, ubezpieczeń osobowych, zarządzaniu jakością, zarządzaniu zasobami ludzkimi, bankowości, marketingu lub administracji.

Pożądane

  • minimum rok doświadczenia w obsłudze klientów, w tym również obsłudze osób ze szczególnymi potrzebami.

Wymagania dodatkowe:

znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy

• znajomość technik obsługi klienta

• poprawne przekazywanie informacji ustnych

• umiejętność współpracy z innymi

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na cel i jakość,
  • komunikatywną,
  • współpracującą,
  • elastyczną,
  • nastawioną na rozwój

oraz potrafisz

  • obsługiwać pakiet MS Office (MS Word i MS Excel na poziomie średniozaawansowanym),
  • być zorientowanym na klienta,
  • rozwiązywać problemy,
  • radzić sobie w trudnych sytuacjach

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW.

Miejsce świadczenia pracy:

Inspektorat ZUS w Lublińcu

ul. Oleska 26

42-700 Lubliniec

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska pracy, o które ubiega się kandydat
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe.