OPIEKUN OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Toruń
Toruń, Fałata 98/102, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Jestem Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia
25. 9. 2024
od 40 do 40 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• wsparcie w codziennych czynnościach: pomoc w ubieraniu, karmieniu oraz innych podstawowych potrzebach.
• wsparcie w aktywnościach społecznych: pomoc w uczestnictwie w zajęciach integracyjnych, spotkaniach towarzyskich, czy wydarzeniach kulturalnych.
• współpraca z rodziną i zespołem terapeutycznym: regularne informowanie o stanie podopiecznego, współpraca w opracowywaniu planów opieki i wsparcia.

Inne wymagania
Wymagania:
- empatia i cierpliwość.
- doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem.
- umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości.
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością.
- pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
pomaturalne/policealne

  • Praca Toruń
  • Opiekun Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836