Opiekun Osób Starszych Dom Seniora Mikołów
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Dom Seniora Herbaciane Popołudnie Łukasz Szlachcic
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS

Dom Seniora „Herbaciane Popołudnie" z siedzibą w Mikołowie to niepubliczny dom opieki

nad osobami starszymi. Dom Seniora poszukuje kandydatów na stanowisko opiekun osób

starszych z terenu Mikołowa i bliskich okolic.

Obowiązki:

  • Opieka nad osobami starszymi.

  • Pomoc w codziennych czynnościach życiowych, takich jak ubieranie się, karmienie,   osobista higiena w tym zmiana pampersa.

  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków.

  • Pomoc w poruszaniu się, w tym wsparcie przy transferze i spacerach.

  • Wykonywanie drobnych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie,

         przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • Empatia i cierpliwość w kontakcie z osobami starszymi.

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chęć do nauki i podjęcia pracy

         w opiece.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Sumienność i uczciwość.

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym.

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy związane z opieką (mile widziane).

Oferujemy:

  • Praca w przyjaznej atmosferze.

  • Elastyczny grafik.

  • Darmowe posiłki.

Zgłoszenia swojej kandydatury wraz z CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail

lub telefonicznie.

  • Praca Mikołów
  • Opiekun Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696