OPIEKUN OSÓB STARSZYCH
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Mariusz Dziuba AnMar
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- podstawowa opieka nad pacjentem

- przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny

- przygotowywanie posiłków dla pacjentów

- wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta

- towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego - poziom A2/B1/B2

- prawo jazdy i własny samochód – mile widziane

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. pol roku (prywatna opieka domowa, domy opieki)

OFERUJEMY:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony – odprowadzamy pełne składki, ubezpieczenie zdrowotne,

- Stawka podstawowa: 16 €/h brutto + Dieta: 24 €/dzień netto.

- Wynagrodzenie wpłacane terminowo, wyłącznie na konto do 15 dnia miesiąca

- Możliwość otrzymania cotygodniowych zaliczek

- 29 dni urlopu w roku

- Praca wyłącznie w pełnym wymiarze

- 151.67 – wymiar godzinowy w miesiącu

- Zapewniamy BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

- Organizujemy i opłacamy przejazd – przyjazd do Niemiec

- Zwracamy koszty przejazdów miedzy miejscem zakwaterowania a miejscem wykonywania pracy.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848