OPIEKUN OSÓB NIEPELNOSPRAWNYCH
  • Parczew
Parczew, Parczew, lubelskie, Polska
Optima Care Sp. z o.o.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Opieka nad osobą starszą w codziennych czynnościach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.12

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 5

Liczba godzin w miesiącu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca na terenie gminy Parczewpraca w godzinach 7.00-16.00 (do ustalenia)wynagrodzenie 27,70 zł za godzinę brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Kurs opiekunka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, Opiekun medyczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Pracodawca

Nazwa: OPTIMA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: TOWAROWA 36, 85-746 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

  • Praca Parczew
  • Opiekun Parczew
  • Parczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190