Opiekun / Opiekunka Transakcji w Zespole Wsparcia Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/-a za całościowe przeprocesowanie transakcji (leasingowych i pożyczkowych) z klientem od momentu zaakceptowanej przez klienta oferty do uruchomienia kontraktu. Najważniejsze Twoje zadania to:
  • kontakt telefoniczny z klientami i dealerami oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia decyzji kredytowej i aktywacji umowy; przygotowywanie ofert finansowania; wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych,
  • przygotowywanie umów finansowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
  • kontrola podpisanych umów przed ich aktywacją,
  • współpraca z Zewnętrzną Siecią Sprzedaży oraz z Dealerami w procesowaniu transakcji,
  • koordynacja działań między różnymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnego przebiegu procesu sprzedaży,
  • przygotowywanie umów o współpracy z Dealerami,
  • monitorowanie postępu transakcji i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności,
  • rozwiązywanie problemów i reagowanie na ewentualne problemy w trakcie procesowania transakcji.

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie
  • znajomość narzędzi i procedur związanych ze wsparciem sprzedaży,
  • zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel).

Mile widziane

  • znajomość systemu LEO będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i znajomość produktów finansowych.

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bonus uzależniony od wyników pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • karta lunchowa

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392