OPIEKUN/OPIEKUNKA osoby starszej DORYWCZO
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PHU MilenaMed
1. 8. 2024

Firma MilenaMed specjalizująca się w świadczeniu usług opiekuńczych na terenie Polski poszukuje kandydatów do pracy w charakterze Opiekuna/Opiekunki osób starszych.
Oferujemy:
- praca dorywcza od 1h wzwyż w zależności od zlecenia
- terminowe i szybkie wynagrodzenie
- pracę dorywczą, którą możesz pogodzić z życiem prywatnym
Opieka 24h wraz z zamieszkaniem u pacjenta/pacjentki
Zakres obowiązków:
W zależności od potrzeby zlecenia, a są one różne możliwe obowiązki do wykonania to:
-pomoc w higienie i pielegnacji podopiecznego
-karmienie, zakupy, drobne sprzątanie, gotowanie, wizyta z podopiecznym u lekarza, podawanie leków, wspólne spędzanie wolnego czasu (spacery, czytanie )
Od kandydatów oczekujemy:
- minimalnego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi ( może być również rodzinne ) - empatii, cierpliwości oraz odpowiedzialności
ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ !!!!
Kontakt pod numerem tel. 603 811 882
Cv ze zdjęciem prześlij na adres : @
wraz z klauzulą RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Milenamed w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Opiekunka Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Łącznik (osoba) Bielsko-Biała
  • Opiekun Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721