Opiekun / Opiekunka Osoby Niepełnosprawnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fundacja Idylla
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, jedzenie).
  • Pomoc w poruszaniu (wózki inwalidzkie, urządzenia pomocnicze).
  • Wsparcie w załatwianiu formalności (urzędy, banki).
  • Organizacja i towarzyszenie podczas wizyt medycznych (lekarze, rehabilitanci).
  • Pomoc w prowadzeniu domu (zakupy, gotowanie, sprzątanie).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Empatia i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu.
  • Elastyczność czasowa, gotowość do pracy wieczorem i w weekendy.
  • Znajomość technik opieki nad osobami z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

  • Przyjazna atmosfera pracy.
  • Wsparcie doświadczonych koordynatorów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116