Opiekun / Opiekunka Osób Starszych z językiem niemieckim
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
20. 4. 2024

Jesteś opiekunem osób starszych i masz już pierwsze kroki w tym zawodzie za sobą? Szukasz pracy w Niemczech? Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko opiekuna medycznego/pomocnika pielęgniarza w domach opieki lub opiece ambulatoryjnej na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 16 € brutto/h + 20 € diety za przepracowany dzień
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • premię rekrutacyjną 300 € po 3 miesiącach zatrudnienia
  • comiesięczną premię motywacyjną 50 € netto
  • stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • dodatki za pracę w święta i w godzinach nocnych
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych

Obowiązki:

  • przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych
  • planowanie i nadzorowanie czynności opiekuńczych
  • prowadzenie opieki i terapii zajęciowej
  • dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Wymagania:

  • wykształcenie i/lub 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • mile widziane prawo jazdy + samochód

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Opiekun Niemcy

  • 118 806
    18 864