Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu pacjenta lub w domu opieki
  • Irlandia
Irlandia, 0, Irlandia
Work Now Agency
4. 4. 2024

Czy jesteś profesjonalną opiekunką? A może masz jedynie doświadczenie w opiece prywatnej, ale cechuje Cię duża empatia i chęć uczenia się nowych rzeczy?

W takim razie oferujemy Ci tę korzystną pozycję: Opiekun / Opiekunka w domu pacjenta (Live in Carer)

Nasza agencja od ponad 21 lat pomaga opiekunom w znalezieniu zatrudnienia. Pośredniczyliśmy w zatrudnieniu i pomogliśmy kilku tysiącom kandydatów w relokacji. Pomożemy Ci nie tylko przed wyjazdem, ale także przez cały okres zatrudnienia. Nasi pracodawcy od lat cieszą się zaufaniem i mają opinię solidnych.

Miejsce pracy: Irlandia lub Wielka Brytania

Opis stanowiska:

  • Opieka nad osobami starszymi lub opieka nad osobami niepełnosprawnymi w ich domach.
  • Pomoc przy ubieraniu się, jedzeniu, higienie osobistej, gotowaniu, zakupach, pracach domowych.

Wymagania:

  • Język angielski - przynajmniej umiarkowane umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w opiekowaniu się innymi w wymiarze zawodowym lub prywatnym.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2 100 – 2 500 PLN/ tydzień.
  • Praca opiera się na zatrudnieniu (nie ma konieczności zakładania indywidualnej działalności gospodarczej).
  • Opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - mieszkanie bezpośrednio w domu klienta (zakwaterowanie u rodziny klienta bezpłatne nawet w dni wolne).
  • Godziny pracy: 35 godzin tygodniowo (5 dni w tygodniu) + możliwe nadgodziny.
  • 24 dni płatnego urlopu.
  • Zwrot kosztów biletu.
  • Bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty z języka polskiego na język angielski.
  • Zaplanujemy szczegóły Twojej podróży.
  • Zapewniamy bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy.
  • Pracodawca pomoże Ci w obowiązkowej rejestracji w urzędach, wesprze Twój wniosek o numer ubezpieczenia zdrowotnego, uzyskanie zaświadczenia o niekaralności i otwarcie rachunku bankowego.
  • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie.

  • Praca Irlandia
  • Praca za granicą
  • Opiekun Irlandia

  • 113 169
    19 179