Opiekun/Opiekunka osób starszych
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
PM24 BETREUUNGSPERSONAL EU Sp. z o.o. Sp.j.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Praca wyjazdowa w Niemczech z zamieszkaniem;
  • Świadczenie podstawowej opieki nad osobą starszą, w tym np. pomoc przy kąpieli, korzystaniu z prysznica, pomoc przy chodzeniu, wstawaniu, ubieraniu się czy wchodzeniu po schodach;
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, w tym np. robienie zakupów, czy przygotowywanie posiłków;
  • Organizowanie bieżących czynności życia codziennego Podopiecznego/ej, w tym: dotrzymywanie towarzystwa w czasie spacerów czy wizyt u lekarza, jeśli to konieczne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w opiece osób starszych lub osób niesamodzielnych - może być rodzinne, prywatne czy zawodowe;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczność;
  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec na co najmniej 6 tygodni;
  • Obywatelstwo kraju Unii Europejskiej.

To oferujemy

  • Transport ,,od drzwi do drzwi";
  • Zakwaterowanie;
  • Wyżywienie;
  • Szkolenia z opieki;
  • Jasną umowę zlecenie i przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • Odprowadzane składki do ZUS;
  • Wszystkie informacje o Podopiecznym/ej przed wyjazdem;
  • Wsparcie polskiego koordynatora 24/7 w trakcie wyjazdu;
  • Pracownicze i prywatne ubezpieczenie w Niemczech;
  • w 100% legalną pracę.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę PM24 Betreuungspersonal EU Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka PPM24 Betreuungspersonal EU Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

  • Praca Piaseczno
  • Opiekunka Piaseczno
  • Opiekun Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087