Opiekun/ Opiekunka do domu opieki 75391 Gechingen
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Bookmark Personal
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Serdecznie witamy w Bookmark- Personal.
Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.
Szukasz nowego wyzwania jako opiekun / opiekunka do domu opieki na terenie Niemiec ?
W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!
Miejsce pracy; 75391 Gechingen
Twoje zadania:
• opieka nad pensjonariuszami
• pomoc pacjentom w higienie osobistej i wszystkich innych czynnościach w obszarze opieki
• samodzielna organizacja i koordynacja procesów pracy
Twój profil:
• doświadczenie zawodowe jako asystent opieki przez co najmniej 3 miesiące lub
wieloletnie doświadczenie w opiece całodobowej
• umiejętność pracy w zespole / gotowość do pracy zmianowej (wczesne, późne i
ewentualnie nocne zmiany ) oraz w niedziele i święta
• otwartość i rzetelność
• znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
• AUTO na wyjazd do pracy
Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• wynagrodzenie 15,50 €/brutto za godzinę + 40 Euro diety za kazdy przepracowany dzien
• zakwaterowanie darmowe
• dodatki za niedziele i święta
• zatrudnienie w różnych niemieckich placówkach opiekuńczych
• różnorodne zadania i zlecenia w firmach naszych klientów
W razie jakichkolwiek pytań jestem osiągalna pod numerem tel. 0049 163 777 64 52 Marta
Kontakt również przez WhatsApp

  • Praca Wrocław
  • Opiekunka Wrocław
  • Gospodarz domu Wrocław
  • Opiekun Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567