OPIEKUN/OPIEKUN-STARSZY OPIEKUN MEDYCZNY
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Sternicza 125, 01-350 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"
29. 3. 2024
od 4 573 do 4 866 PLN (Wynagrodzenie brutto)

W ramach polityki Domu Pomocy Społecznej realizuje obowiązki dotyczące wykonywania usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych świadczonych mieszkańcom Domu.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące lub kierunkowe - opiekun w DPS/dyplom opiekuna medycznego. Umiejętność pracy w zespole oraz organizowanie pracy własnej, uczciwość, wysoka kultura osobista, sumienność, życzliwość, empatia, mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne (badanie na nosicielstwo). Preferowane doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków: w ramach polityki Domu Pomocy Społecznej realizuje obowiązki dotyczące wykonywania usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych świadczonych mieszkańcom Domu.
Godziny pracy: 7:00-19:00, 7:00-15:00, 11:00-19:00, 19:00-7:00.
[Zgłoszenia: e-mail: mo.bukowska@um.warszawa.pl, tel. 798 977 848 w godz. 11:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • Opiekun Wysokie Mazowieckie
  • Opiekun mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228