Opiekun medyczny Asystent Pielęgniarka Terapeuta
  • Bielawa
Bielawa, Bielawa, Dolnośląskie, Polska
Prm
6. 6. 2024

Opiekun medyczny Asystent Pielęgniarka Terapeuta Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/ka osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych.
Praca polega na codziennym wsparciu osoby starszej lub chorej (możliwa praca również w weekendy).
Miejsce pracy: Bielawa
Praca od zaraz w domach podopiecznych.
Zakres obowiązków m. in:
- podstawowe czynności pielęgnacyjno-higieniczne,
- wspieranie procesu leczenia,
- wykonywanie czynności gospodarczych
Wymagania niezbędne:
-wykształcenie medyczne, m. in.:- pielęgniarka/pielęgniarz,- asystent osoby niepełnosprawnej,- opiekun medyczny,- opiekunka środowiskowa,- specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej,- fizjoterapeuta,- terapeuta,- opiekun DPS,- ratownik medyczny,-lub wykształcenie społeczne, m. in.:
- psycholog,- pedagog
Wymagania preferowane:
- ukończone kursy i szkolenia z zakresu z pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi itp.;- udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na pełen etat, 3/4 etatu lub pół etatu),- elastyczny czas pracy (do ustalenia z koordynatorem),- wsparcie koordynatorów,- możliwość rozwoju zawodowego,- pracę w stabilnej firmie.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 250 25 19

  • Praca Bielawa
  • Opiekun Bielawa
  • Opiekun Bielawy
  • Asystent Bielawa
  • Asystent Bielawy
  • Bielawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851