Opiekun Medyczny Anglia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Jeśli jesteś osobą która:

- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym

- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą

- zna język angielski w stopniu komunikatywnym

- chcesz dobrze zarobić

, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia Północna min. Belfast)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Wymagania:

- zaświadczenie o niekaralności

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:

- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej

- asystentura w codziennych czynnościach życiowych

- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: @

W temacie prosimy wpisać: Asystent Opieki Anglia Irlandia Północna

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544