Opiekun medyczny
  • Kowary, jeleniogórski, dolnośląskie
Kowary
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
6. 6. 2024

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Opiekun medyczny​ do jednej z naszych placówek – Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. w Kowarach.

Opis stanowiska:

  • rozpoznawanie problemów opiekuńczych Pacjenta,
  • zapewnianie Pacjentowi bezpieczeństwa podczas sprawowania opieki,
  • zapewnianie Pacjentowi higienicznych warunków otoczenia,
  • pomaganie Pacjentowi niesamodzielnemu w utrzymaniu ciała w czystości,
  • wykonywanie u Pacjentów leżących zabiegów higienicznych,
  • pomaganie osobie niesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeby odżywiania,
  • pomoc w dystrybucji posiłków dla Pacjentów,
  • pomaganie osobie niesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeby wydalania,
  • pomaganie osobie niesamodzielnej w utrzymaniu aktywności ruchowej,
  • asystowanie pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych/diagnostycznych/leczniczych,
  • wykonanie toalety pośmiertnej,
  • wykonywanie konserwacji narzędzi i przyborów używanych podczas zabiegów pielęgniarskich,
  • komunikowanie się z uczestnikami procesu leczenia i opieki nad Pacjentem,
  • udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia,
  • postępowanie zgodne z zasadami etyki,
  • transport Pacjenta na badania diagnostyczne,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • dyplom opiekuna medycznego,
  • doświadczenie w pracach opiekuńczych będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole,
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa zlecenie/umowę o pracę,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencji
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Kowary
  • Opiekun Kowary
  • Kowary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696