OPIEKUN MEDYCZNY
  • Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Kościuszki 60, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie
FUNDACJA MKW POMAGAMY
6. 8. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg. stanowiska

Inne wymagania
Uprawnienia: spełnienie wymogów formalnych o których mowa w Ustawie z dnia 17 sierpnia 20323r. o niektórych zawodach medycznych.
Umiejętności zgodne z wymaganiami ustawowymi.
Praca w Kielcach oraz gminy ościenne.
Ogólny zakres obowiązków:
1/ wykonywanie szeroko rozumianych czynności opiekuńczo pielęgnacyjnych związanych z opieką nad potrzebującymi. Polegają one na pomocy osobom starszym, chorym lub z innych powodów niesamodzielnym w zaspokojeniu ich podstawowych potrzeb życiowych.
2/ rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych chorego, a także podejmowanie kompleksowej współpracy z personelem medycznym lub terapeutycznym i pomoc podczas zabiegów pielęgnacyjnych czy rehabilitacyjnych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Busko-Zdrój
  • Opiekun Busko-Zdrój
  • Busko-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836