Opiekun medyczny
  • Kraków, Podgórze
małopolskie, Kraków, Podgórze, Małopolskie, Polska
Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o. Oddział w Krakowie
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • opieka nad chorym ściśle według zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku
  • transport chorych do pracowni diagnostycznych, oddziałów i na konsultacje wewnątrzszpitalne

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu: opiekun środowiskowy, opiekun medyczny, opiekun osób starszych, niepełnosprawnych, , asystent osoby niepełnosprawnej
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • orientacja na pacjenta, empatia
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • świadczenia socjalne
  • ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju

  • Praca małopolskie
  • Opiekun małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315