Opiekun Klienta ze znajomością języka niemieckiego
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
GAMET Sp. z o.o.
18. 10. 2024

GAMET Sp. z o.o. na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo ponad 35 lat. Jesteśmy wiodącym producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz akcesoriów drzwiowych. Produkujemy również metalowe stelaże do samodzielnego montażu oraz metalowe ozdoby do dekoracji wnętrz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

 (Dział Eksportu – rynki niemieckojęzyczne)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa oraz utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • zarządzanie realizacją zamówienia
  • raportowanie płatności
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

  • znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • pełne wdrożenie
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Toruń
  • Tajemniczy klient Toruń
  • Opiekun Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662