Opiekun klienta z językiem angielskim
  • Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21
zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21, zachodniopomorskie, Polska
Asseco Data Systems S.A.
18. 4. 2024

Szukamy Opiekuna klienta z językiem angielskim, który dołączy do naszego zespołu Programów Partnerskich i wesprze go swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy zespołem 10 osobowym, póki co w całości zlokalizowanym w Szczecinie. Aktualnie pracujemy w modelu hybrydowym. Zespół jest podzielony na Polskę i Zagranicę. Obsługujemy ponad 500 partnerów z Polski i zagranicy. Więcej informacji o naszym Programie Partnerskim na zagranicę możesz znaleźć na naszej stronie: partner.certum.eu.

Jeżeli znasz biegle język angielski, jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na cel to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • obsługa partnerów biznesowych z całego świata,
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z zagranicy,
  • utrzymanie dobrych relacji biznesowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z zespołem ds. sprzedaży i innymi działami firmy w celu zapewnienia wsparcia dla partnerów.

Oczekiwania:

  • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz budowania relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (mile widziana znajomość innych języków),
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • mile widziane doświadczenie w branży IT,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, handlem międzynarodowym lub pokrewne),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klientów i prezentowania korzyści produktów,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Możliwość poznania ciekawych projektów od kuchni
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Działania rozwojowe
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Owocowe poniedziałki
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Spotkania integracyjne

  • Praca zachodniopomorskie
  • Opiekun zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075