Opiekun Klienta Premium | branża motoryzacyjna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jako Opiekun Klienta w branży motoryzacyjnej będziesz odpowiedzialny/a za:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • rzetelną i szczegółową analizę zgłoszeń klienta oraz monitorowanie procesu realizacji zgłoszeń,
  • ścisłą współpracę z dealerami salonów motoryzacyjnych,
  • obsługę Klienta poprzez różne kanały komunikacji - połączenia przychodzące, połączenia wychodzące, sms, mail, livechat.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • zainteresowania branżą motoryzacyjną,
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i nastawienie na realizację celów,
  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i dobra znajomość pakietu Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • długoterminową współpracę,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i wsparcie przełożonego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze organizacji,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • swobodny dress code i przyjazną atmosferę pracy.

Jesteś zainteresowany/a? Masz pytania? Wyślij swoją aplikację, chętnie porozmawiamy i omówimy wszelkie szczegóły.

  • Praca Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Opiekun Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667