Opiekun klienta biznesowego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Coloplast Business Centre Sp z o.o.
25. 9. 2024

Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: finansowych, podatkowych, IT, HR, administracji zamówień, marketingu, patentów i innych.

O dziale

Nasze zespoły B2B Sales Support są odpowiedzialne za bardzo ważnych klientów rynku B2B takich jak szpitale, prywatne przychodnie, instytucje medyczne, apteki, dystrybutorzy i przedstawiciele handlowi. Jesteśmy bardzo blisko z naszymi klientami, ponieważ jako dział odpowiadamy za wprowadzanie zamówień oraz danych do naszych systemów.

Stanowisko

Na tym stanowisku będziesz codziennie współpracować z naszymi odbiorcami w USA i Kanadzie. Osoba pracująca w tej roli będzie pierwszą linią kontaktu w procesowaniu zamówień, wystawianiu autoryzacji do zwrotów, odpowiadaniu na pytania związane z produktami oraz usługami, jak również przesyłaniu informacji do odpowiednich przedstawicieli handlowych. Dodatkowo wymagana jest obsługa klienta na najwyższym poziomie dla naszych obecnych i przyszłych klientów, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Co ważne, planujemy, że ok. 20% czasu pracy na tym stanowisku będzie polegało na odbieraniu telefonów od podmiotów, z którymi współpracujemy, natomiast 80% będzie przeznaczone na procesowanie danych i wprowadzanie zamówień do systemu.

Zakres obowiązków

  • Procesowanie zamówień na produkty w systemie
  • Odpowiadanie na przychodzące telefony lub maile od klientów z sektora opieki medycznej
  • Wystawienie autoryzacji do zwrotów
  • Wprowadzanie reklamacji na temat problemów z zakresu działania produktów do wspólnej bazy danych
  • Odpowiadanie na zapytania związane z produktami lub usługami
  • Wyszukiwanie zamówień i innych elementów celem rozwiązania problemów
  • Przekazywanie informacji na temat klientów odpowiedniemu managerowi regionalnemu
  • Promowanie i zapewnianie zadowolenia ze strony klienta poprzez wysokiej jakości obsługę
  • Budowanie wiarygodności i zaufania klienta oraz przedstawicieli jednostek biznesowych
  • Dbanie o jakość danych, w tym samosprawdzanie pracy własnej
  • Zarządzanie danymi i raportowanie ich w systemie.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w administracji lub na innym, podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie mile widziane
  • Podstawowa znajomość MS Excel, PowerPoint, Word oraz Outlook
  • Podstawowa znajomość oprogramowania (systemy baz danych CRM lub ERP)
  • Umięjętność sprawnej komunikacji oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do pracy podczas zmiany popołudniowej (14:00 – 22:00 lub 16:00-24:00, od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

  • Brak okresu próbnego - umowa na długi okres od samego początku
  • Możliwość pracy zdalnej, z naszego biura w Szczecinie lub pracy hybrydowej
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Wspaniałe imprezy firmowe,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy

To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!

  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Brak "dress codeu"
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Praca Szczecin
  • Tajemniczy klient Szczecin
  • Opiekun Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392