Opiekun Klienta
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Grupa G&G Auto działa już od ponad 27 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z VGP. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13 października 1993 roku, a wraz z dniem 1 stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon w miejscowości Rudnik nad Sanem. Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat 90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji na Stalową Wolę. W 2011 nastąpił kolejny przełomowy moment w dziejach firmy - budowa 3 nowych salonów VW, Audi i SEAT oraz przeniesienie działalności Prezesa Stanisława Górskiego do Rzeszowa.

Niecałe 7 lat po „przeprowadzce” do Rzeszowa , 1.04.2018r. w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Autorud, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Autorud Rzeszów Sp. z o.o., którego jedynym właścicielem został Stanisław Górski.

2020 to kolejny niezwykły dla nas rok, w którym przejęliśmy dealerstwa Autohaus Otto w Lublinie i przybraliśmy nową nazwę G&G Auto.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z klientami działu serwisu, sprzedaży
  • Umawianie wizyt serwisowych
  • Umawianie jazd testowych
  • Wstępna diagnoza potrzeb klienta
  • Badanie jakości serwisu i działu handlowego
  • Zarządzanie kalendarzem mechaników
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta
  • Codzienna praca w systemie CRM
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Bardzo dobra dykcja
  • Obsługa komputera i programu Excel oraz Outlook
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Nie wymagamy doświadczenia w motoryzacji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Perspektywę zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie będącej liderem na rynku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów
  • Perspektywę rozwoju i awansu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Szeroki pakiet socjalny: karta sportowa, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, spotkania integracyjne, Mikołajki, wycieczki

  • Praca Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Opiekun Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536