Opiekun Klienta
  • Warszawa, Zawodzie 18
mazowieckie, Warszawa, Zawodzie 18, mazowieckie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
9. 5. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw w świecie zajmujące się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w ponad 50 miastach na terenie Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

ZADANIA:

  • kompleksowa obsługa Klientów struktury sieciowej poprzez nadzorowanie realizacji usług
  • obsługa dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych związanych z obsługą Klientów sieciowych
  • aktywny udział w projektach i procesach związanych z obsługą Klientów sieciowych
  • finalizowanie rozliczeń Klientów i Kontrahentów
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z oddziałami pracodawcy na terenie kraju

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze Klientów
  • orientacja w strukturach rynku sieci handlowych
  • umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • umiejętność radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach
  • umiejętności analityczne oraz umiejętności formułowania wniosków
  • bardzo dobra znajomości MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w trybie jednozmianowym
  • życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów

  • Praca mazowieckie
  • Opiekun Wysokie Mazowieckie
  • Opiekun mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246