Opiekun klienta
  • Bielany wrocławskie
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Chcesz połączyć pasję do aranżacji wnętrz z umiejętnościami sprzedażowymi?

Dołącz do zespołu i rozwijaj się w bezpośrednim kontakcie z klientami.

Obok wynagrodzenia podstawowego czekają na Ciebie super premie miesięczne, konkursy sprzedażowe i możliwość awansu.

Oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia jako sprzedawca/doradca klienta
  • umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 5500 zł brutto
  • miesięczne premie sprzedażowe nawet do 2000 zł brutto
  • kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • bony świąteczne
  • udział w szkoleniach
  • rozwój w ramach ścieżki kariery
  • udział w eventach np. business run

Zadania

  • obsługa klienta - doradztwo
  • dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 696
19 353