Opiekun/ka do pana Martina (35 lat) z Kirchheimbolanden
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pan Martin (190cm, 125kg) ma 35 lat i mieszka z rodzicami i pieskiem (chihuahua) w domu jednorodzinnym w małym mieście Kirchheimbolanden, (67292). Dla opiekuna/opiekunki przeznaczone jest oddzielne piętro (pokój, własna łazienka, lodówka, mikrofalówka) jest dostęp do internetu.

Do zadań opiekuna/opiekunki należy tylko opieka nad pacjentem. Rodzice przejmują wszystkie obowiązki związane z gospodarstwem domowym, zakupy oraz wizyty lekarskie.

Wymagania

Opiekun/ka.

Znajomość języka na poziomiekomunikatywnym (3).

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekun/ka może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 07/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Wynagrodzenie 7 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto) Premie, dodatki: Świąteczny Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekun Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851